• تلفن: 88785018-021
  • ایمیل: Behzad1404@yahoo.com

خدمات

طراحی معماری داخلی

معماری داخلی، طراحی فضایی است که توسط مرزهای ساختمانی ساخته شده. همچنین می‌تواند طراحی نخستین نقشه برای استفاده، طراحی تجدی برای تغییر دادن طرح، یا تجدید نظر کردن در مورد طرح و استفاده‌های مطابق نیاز نیز باشد. معماری داخلی در واقع فرایندی است که در آن قسمت داخلی ساختمان‌ها با توجه به همه ی جنبه‌های انسانی و استفاده از فضاها، طراحی می‌شود و در واقع طراحی داخلی ساختمان با توجه به قید شرط‌های معمار ی است.

طراحی نما

با توجه به اینکه اولین ارتباط افراد با یک پروژه ساختمانی از طریق نمای خارجی آن شکل می گیرد، طراحی نمای ساختمان تأثیر بسزایی در تلقی و برداشت افراد از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد. یک طراحی زیبا و اجرای با کیفیت در نمای ساختمان می تواند تأثیر زیادی در ذهن مخاطب بگذارد. هدف گروه مهندسان پیرامید پایدار آریا، طراحی و اجرای نماهای ساختمانی بدیع، خاص و زیبا به همراه انتخاب بهترین مصالح و با هزینه مناسب می باشد.

طراحی سازه های ساختمانی، صنعتی ، ویژه و ...

طراحی سازه از دیرباز به عنوان بخش بسیار مهم در احداث بناهای گوناگون مطرح بوده اند. گروه فنی و مهندسی پیرامید پایدار آریا با طرح سازه هایی ایمن و اقتصادی مطابق با آخرین ویرایش آیین نامه ها در نظر دارد تا با حذف طراحی های غلط و غیر اصولی گامی در بهبود کیفیت سازه های طراحی شده برداشته و با دادن خدمات مشاوره ای و فنی لازم به کارفرما ایشان را جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز و انتخاب سیستم سازه ای مناسب راهنمایی کند.

طراحی تأسیسات برق و مکانیک

تاسیسات برقی و مکانیکی به شاخه های مختلفی مانند صنعت، ساختمان، ورزشی، درمانی و مانند این ها تقسیم می شود. گروه مهندسان پیرامید پایدار آریا طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی در انواع ساختمانها و برجهای مسکونی، تجاری، اداری ، ویلاها و … به همراه ارائه محاسبه بارهای ساختمان با نرم افزار های مهندسی  و استفاده از بهترین سیستم با توجه به نوع ساختمان و بروزترین سیستم ها و بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

مقاوم سازی و بهینه سازی

شرکت مهندسان پیرامید پایدار آریا به عنوان یکی از شرکت ها در زمینه ارائه راهکاری نوین مقاوم سازی سازه های ساختمانی و صنعتی با تکیه بر سابقه درخشان در زمینه طراحی پروژه های مقاوم سازی با استفاده از تکنولوژی ها و روش های بهسازی روز دنیا و با استفاده از کادر مجرب مهندسی در زمینه ارائه مشاوره فنی راهکارهای مقاوم سازی در پروژه های مهندسی کوچک و بزرگ آماده ارائه خدمات مشاوره ای و طراحی می باشد.

نظارت بر عملیات اجرا و پس از اجرا

مهندس ناظر ساختمان شخص حقیقی یا حقوقی دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی است که در یکی از رشته‌های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان بر اجرای صحیح عملیات ساختمانی ابنیه ساختمانی نظیر سازه ساختمان، معماری ساختمان، تأسیسات برقی و مکانیکی ساختمان جهت رعایت اصول و مقررات ملی ساخت و ساز توسط مجری ساختمان در حیطه صلاحیت مندرج در پروانه اشتغال خود نظارت می‌نماید.