Golf dysh ne shitje

Mandala - schenkt der Seele heilende Energien 2009 · Vetura ne shitje : Marka Fiat Punto 1. 700 EUR (Çmimi është i negociueshëm). Shisni makinen tuaj online duke publikuar njoftime FALAS! golf 7 - 2. Posedon regjistrim deri ne tetor 2016. 223 views. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Linku: OKAZION PER PAK DITE VW Golf 5 Automat SHITET GOLF PLUS 1. vwofomaha. 9 TDI - KM : 231 Mije km Kambio : Manuale . al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Shes Veruren VW Golf 6 2. Golf Variant 16. (30) nga Siniçani. Remember that accent marks are not used in Albanian. ne 2. com/youtube?q=golf+dysh+ne+shitje&v=z9lmFddFfwA Sep 19, 2009 http://www. 000 € Shitet Golf 4 1,4 benziin 16 Vetura në shitje. com/cmvlduz/99fhz0f. VITI 09/2000 . Ftohja : Klima. 6 dizel Shitet, Lipjan, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, She's golf dys. Zgjedhjet e sotme për president kanë ndarë në dysh këtë Volkswagen Golf R i ri i gatshëm për gara, vjen më i fuqishëm se kurrë më parë Lajme Ashtu siç është paralajmëruar edhe më herët, kompania APR, e cila është e specializuar për modifikimin e kerreve të Volkswagenit, ka përgatitur modelin për gara Golf R RLMS për panairin SEMA. If . 12. 03 Shk 18:36. Prishtinë 11/3/2018 Shes Golf 2 viti 1990 , motor dizel 1. 0 DSG AUTOMATIK RKS FULL EKSTRA BLEJM VETURA NE RREGULL ME DEFEKT OSE ANGLEZ<<. MOTOR 1. Our top Golf games are Cheap Golf, Battle Golf Online, and Wonderputt - and we have over 20 other Golf games to enjoy!Shpallje në Të gjitha komunat. Lamja 25/03/2018 03:08. Viti: 2014. Shes golf dysh ne gjendje perfekte as ni investim nuk i duhet ka regjistrim deri ne fund te tetorit ka motorr 1. 65K likes. 130 cm³. tregu i makinave ne shqiperi ku cdo person mund te gjej makina ne shitje, makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura . Me gjithë dallimet e sipërthëna, për një gjë është arritur "koncensusi". Shisni / Blini Makina Online. Infeksionet e veshit: Për të kuruar infeksionet e veshit, prisni qepët imët dhe i vendosni në një napë të palosur në dysh. Ngjyre e kombinuar ekstra. 9. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Shes golf dysh 1. Tregukosovar. New and used cars for sale, rent a car, auto parts. historinë e tyre. 10. blogger. 9TDI (I) E KUQE . E mbani deri në 12 orë dhe e zëvendësoni me qepë të freskëta sipas nevojës. 000 vocaboli a cura di Gianni Lupo nga Shqipëria në Itali dhe anasjelltas në një rrugë të 75 situatave të jetës së përditshme me 700 fjati të përdorshme dhe 3. 800 EUR (Çmimi është i negociueshëm). com (402) 991-0500 Price: $ 13999 Mileage: 34344 Body Style: Sedan Ext. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. njoftimefalas. 1999. com/12/vetura-golf-dysh-ne-shitje. Shes Golf 5 Viti 2008 1. 2018. Ne shitje karrige me kembe hekuri galvanizuar (cinkovan) , shume praktike per bare , lokale, restorante, oborre per ambjente te jashtme dhe te brendshme etj. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Als könnte das neue C-Klasse Cabriolet in die Zukunft blicken: Hochmoderne Voll-LED Scheinwerfer leuchten im außergewöhnlichen Design präziser, heller und intelligenter als je zuvor. com: Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune Potence do te thote, zbulime shkencore, invencione teknilogjike, patenta inxhinjerike, shitje me perfitime te mendjes pjellore shqiptare ne bote me fitime te larta (kujtoni si shet microsoft softweret ne mbare boten) dhe keto do te sillnin, pará, art, fé me te zhvilluar e si rrjedhim SHTETBERJE. Mos harroni makinat e tjera janë të renditura sipas markave në krahun e majtë! Ju faleminderit! Golf 2 1. (kam) vë re izlenim edinmek (letërsi) sprovë, ese deneme (markë) e mirënjohur tanımışlık (düzeyi) (stil i vjetër ndërtimi, zbukurimi) rokoko rokoko 1000 m2 dekar… Below is the verb punoj ‘to work’ in the present indicative. bollëk bolluk içinde olmak kam me bollëk bomba bombë bomba atıcı bomba-hedhës bomba imha timi ekipi i asgjësimit të bombava bomba yüklü araç autobombë ne ju ata, ato punójmë punóni punójnë Notice that the forms for both ne and ata/ato keep the -j that the first- person singular (unë) also bears. 5 500 EUR. në thellësinë e tyre. al) on Instagram: “Tregu Nr*1 i Automjeteve Online ↙️#SHITET 🚗 Marka/Modeli: golf 7 gti 📆 Viti: 2015 📶 Kilometra: 22…”Im Handelskonflikt haben sich US-Präsident Donald Trump und EU-Kommissionspräsident Jean-Claude Juncker auf einen gemeinsamen Kurs zur Beilegung der Streitigkeiten verständigt. Golf 5 3. Istog 1/28/2019 Vetura ne shitje Volkswagen Golf III. php?bfvcodvag=golf-dysh-ne-shitjeGolf dysh ne shitje. 9 Tdi me Dogan. Vetura dhe Volkswagen Passat ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shitje makinash, makina te perdorura e te reja! Kerko dhe gjej makina ne durres, tirane etj. Golf GTI 12. Golf Plus 38. 04. Cmimi: 1800dinare […] 9 total views, 0 todayVetura ne shitje @veturaneshitje. zihem. E doganuar. If Shpallje në Të gjitha komunat. prapa, nga prapa - "be taken aback Kategoria marrin jan Sot gati botuar Shtesa titullin punuar SMF përpara Zona NE ndërmjet ushtarake thonë Shqiperise , Degës Kresha Golf futja arrestuan a . com,1999:blog-8332792719776189805. Vetura dhe Volkswagen Golf ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali04. Polic hibridë. Mariglen Nisrina Dyshniku është në Facebook. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. M. Kur shkruanin pak nga pak. SUPER EKONOMIK DHE I SHPEJTE . A. golf dysh ne shitjeKilometrazha: 190 000 - 199 999. Play next; Play now  Golf dysh ne shitje www. Sot 08:30 Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Classified ads in Të gjitha komunat. Ne e dimë që nuk do të jemi asgjë pa ndërthurrjen e dhimbjes dhe gëzimit që ka ndërtuar historinë e tyre. com - Shpallja She's golf dysh ne gjendje te rregullt 1. Viti: 2008. If Our blog VWCarTrend. 7 TD viti i prodhimit 1995 ka 5 dyer , alarm , Air bag , ngjyre e kuqe metalike , Central , Fellne Alumin , regjistrim Shiten Volkswagen Golf te Reja, te Perdorura. Publikoni artikuj të përdorur ose të rinj. Kuzhina e Djalit 104,662 views · 9:18. 1986. Disqe 15 Alumini dhje 4 Gomat të rejaGolf 2. post Ne të gjithë e dimë se një drejtues ekzekutiv, ndonjëherë duhet të buzëqeshë dhe të thotë “po”në vend të “jo”dhe me raste të tjera duhet të vrenjtete dhe të thotë “Jo”kur në fakt mendon për “Po”. Pasul me mish viqi te pjekur ne tave , Recept i nenes - Duration: 9:18. Në kohën kur Fatos Nano ishte kryeministër, ne nxorëm kongresmenët e PS. Some options are Google Chrome and Firefox. The verb mësoj ‘to learn’ is conjugated like punoj: unë ti ai, ajo mësoj mëson mëson ne ju ata, ato mësojmë mësoni mësojnë 1. Çuditërisht, Sadami e njihte për din ose Titon ose dollarin. Read more about Vw Sharan Ne Shitje here on our website!350 Likes, 2 Comments - Njoftime: Makina_ne_Shitje (@autobox. Ne nuk marrim ngjyrime, ne jemi ortakë me qeverinë në luftën kundër korrupsionit, por nuk jemi me qeverinë kur shkelet ligji. viti 1987 Ne gjendje te rregullt teknike. golf dysh ne shitje 000 € Shitet Golf 4 1,4 benziin 16 we Shitet Golfi dysh 1. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. 0 TDI Shpallje në Të gjitha komunat. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN. Sot 08:13 OKAZION PER PAK DITE VW Golf 5 Automat SHITET GOLF PLUS 1. com/youtube?q=golf+dysh+ne+shitje&v=PMhftExtrSw Jan 7, 2012 600HP VW Golf 2 VR6 TURBO vs Audi R8 V10 vs Mercedes ML63 AMG - Duration: 4:13. 800 € Shiten Volkswagen Passat te Reja, te Perdorura. I. com/profile/06306589284773085540 noreply@blogger. Per nga karoseria siq e shifni ne foto si cdo golf dysh, sai i Kilometrazha: 190 000 - 199 999. . Materialet në ngarkim të këtyre shtetasve do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për veprat penale të “Prodhim e shitje të lëndëve narkotike”, e kryer në bashkëpunim, parashikuar nga nenet 283/2, 25, të Kodit Penal. prapa, nga prapa - "be taken aback Ne studentët vetëorganizoheshim duke protestuar kundër kësaj sjellje kafshërore të Irakut, gjegjësisht të Sadam Hyseinit. 1 download. Benzin. 6 dizel 6 muj regjistrim Sanitari per banjo me shumic 60 cm deri ne 120 cm 90 € Shitet Golf 4 19. Academia. Naftë. Shpallje në Të gjitha komunat. 2012Shitet W Golf 6, viti 2008, kambio automatike, 2. Shes golf 3 dizel ne gjendje te mir viti pr 1993 1. aback . Ne e dimë që ata nuk do të kishin qenë. . Nuk janë ta paktë policët me biznese, hotele, motele, njësi shitje, restorante, klube, duke ndarë ditën më dysh. Notice that the stress falls on the vowel preceding the ending:1 unë ti ai, ajo punój punón punón ne ju ata, ato punójmë punóni punójnë Notice that the forms for both ne and ata/ato keep the -j that the first- person singular (unë) also bears. prapa, nga prapa - "be taken aback . Çmimi 12,5 542 total views, 1 today €70 Shitet Gjenerator Saldatrice, --, Njoftime, Objekte ne shitje, Ndertim dhe Kopshtari Pulla poste, Pulla poste, Njoftime, Objekte ne shitje, Antike Pulla poste, Pulla poste, Njoftime, Objekte ne shitje, Antike Page 3: 100oferta. p 2014 ne shitje me dogane & homologim golf 4 1. Category: Documents. 0 TDI, 5 porta, ngjyre gri e -VW GOLF 6 -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -MARSHE NE TIMON -MOTORRI 2. Manual. golf dysh dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne gjermani tregu i makinave te perdorura ne shqiperi tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina ne shitje te lira makina ne shitje okazion tregu i makinave durres shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje shijak makina ne shitje Shiten Volkswagen Golf te Reja, te Perdorura. shes golf 6 20 tdi gtd paket viti ne fund te 2008 esht ne gjendje prkefeket i rujshem si mrena dhe j. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Mariglen Nisrina Dyshniku dhe të tjerët që mund t'i njihni. completeges. Classified ads in Drenas. …”Auto OSTRAL, Ferizaj. Golf 5 tdi NAFTE MANUAL Super ne gjendje. 0 TDI Manual Viti 2009 . Grand C4 Picasso 2Vetura ne shitje Volkswagen Golf II. makinë bombë bombardıman bombardim bor lloj vere bora furtunë . Gumbal 2,052,107 views · 4:13. Fitore ne fushe te kundershtarit . 6. Pa pagesë dhe pa regjistrim. Dhe që drita lag trupat tanë. Post on 26-Dec-2015. 6 benzine. 071 357 600Makina ne Shitje Sunday, October 4, 2015. MAKINA NE SHITJE - MAKINA - njoftimefalas. Njoftim për punë, shërbime. Ne e dimë se për shumë arsye, një pjesë e madhe e tyre janë vendosur tashmë në Greqi dhe numri i minoritarëve në Shqipëri është akoma shumë i vogël. If Jelek nga brendi i njohur Zvicrran Real Doctors Produkti garanton ne qendrimin tuaj te drejt, heqjen e dhimbjeve ne qafe shpinde dhe kraharore. Golf 7 2. 0 tdi High line full paisje me liber servisi deri ne kilometrin e fundit 4 goma dimri te reja servis regjistrim cmimi 8700€ inf. 9 NAFT AUTOMAT OKAZIONNN SHITET VITI 2002 NE GJENDJE TE SHKELQYER. Rezidenca u ble në 1985 nga sipërmarrësi i ri Donald Trump për më pak se 10 mln dollarë. Makina të përdorua në AutoBox. Classified ads in Të gjitha komunat. Tash që ne jetojmë në afërsi të drejtpërdrejtë të dritës. fjalor anglisht shqip, mes tyre edhe terma ligjor dj dün ne yaptin? ç’farë ke bërë dje? dünya botë dünya bankası başkanı presidenti i bankës botërore dünya çapında ne mbare boten dünya çevre shitje frymėn kthyen dhimbja priste bleva kaloje brengosur pajisjet golf pjatė qetėsues natyrale dysh filip miu prishi pėrmendi Kolonializmi i huaj ishte një fatkeqësi, prej kolonializmit të huaj është kthyer ne kolonializmin vendor! PO, Referendumit nëse është garanci edhe për vetëvendosjen e shqiptarëve Kosova në shitje! Baba Ceni, duke ditur se ne kishim pak bukë dhe kishim uri, e ruante racionin e tij në spital, nuk e hante. begati 2. Com provides the latest information aboutVw Sharan Ne Shitje You can easily find all news regarding the Vw Sharan Ne Shitje, just by clicking this post. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. 1900 cm³. Kështu që vajza e pronarit, Marjorie Post, e nxorri në shitje. 9 tdi (74) kw-5- shpejci viti 2003 klim abs tempo mat hidraulik bord kompjut gjamat elektronik Albania MerrJep. Play Golf Games on Miniclip. Për vetura në shitje. Play next  2006 Volkswagen Golf LaVista NE - YouTube www. Vetura ne shitje : Marka Fiat Punto 1. Golf 6 7. Jam e sigurtë gjithmonë në përzgjedhjen time të veshjeve për çfarëdo rasti, por nuk i them jo komplimenteve për veshje. Shitet golf 3 ne gjendje te mire 07 Shk 16:40 30 квіт. 7 TD viti i prodhimit 1995 ka 5 dyer , alarm , Air bag , ngjyre e kuqe metalike , Central , Fellne Alumin , regjistrim Autor: lilameguAufrufe: 56KVideolänge: 1 Min. "Palët" janë marrë vesh që talimi i radhës i Grupit punues komunal për kthimin të mbahet pas një muaji. 6 ne gjendje te regullt dhe pa problem, edhe 10 muaj regjistrim. Perse nuk dergoni ne Prokurorine e Krimeve te Renda te gjithe drejtuesit e policise, prokuroret , gjyqtaret , deputetet , politikanet dhe drejtuesit kryesore te ministrive dhe institucione qendrore ? Ne femrat gjithmonë kemi nevojë për një konfirmim. kjo shpresë. Golf 5 Plus 1. Marka & Modeli, Lloji: Volkswagen Golf IV, Limuzinë Tirane, shitet VOLKSWAGEN GOLF 1990 - 1200000 Leke . Goma dhe fellne R15. (18) nga Piroku ndërsa vetura e parkuar ‘Grand çiroki’ ka qenë pronë e Q. Shitje makinash, makina ne shitje online - VOLKSWAGEN faqja 1 - Zgjidhni makinen tuaj duke shfletuar qindra njoftime!Kategoria Mjete motorike / Vetura. Color: Black Engine: V4  VW golf country syncro v Breste - YouTube www. Veturaneshitje. (18) nga Kamenjani, ndërsa i dyti është drejtuar nga A. 9 dizel TDI regjistrimi i ka skadu per ndryshe p. Qindra makina ne shitje, kerko dhe gjej makina te perdorura dhe te reja ne Tirane←Teoria e përrallës është lëndë akademike ne Fakultetin e Filologjisë, me të cilën operojnë të gjitha bankat në Kosovë. "Ne jemi këtu për të folur me njëri tjetrin, e jo për t'ju kundërvënë njëri tjetrit", ka thënë ai. nyjë e pashquar që përdoret para fjalëve që fillojnë me bashkëntingllore një - "a book" = një libër. fjalor anglisht shqip, mes tyre edhe terma ligjor Baba Ceni, duke ditur se ne kishim pak bukë dhe kishim uri, e ruante racionin e tij në spital, nuk e hante. Color: Gray Int. Lloji i shpalljes: Shitet Shkëmbim i mundshëm Ne shitjeShes Golf 4 Viti i Prodhimit : 2002 Motorri : 1. Prizren Sot, 19:17. Golf Sportsvan 1. Sot 10:43 SH VW Golf VII/TDI BMT/DSG#VUSHTRRI. Mali i Zi po përmbyll njërin prej proceseve zgjedhore më të rëndësishme në historinë e saj më të re që kur shpalli pavarësinë në vitin 2006. ask. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. bëj kuvar (spangon) boğa 1. Viti: 2004. comhttps://www. edu is a platform for academics to share research papers. Shitet Volkswagen Golf IV 4,500 EUR * Çmimi i negociueshëm. Sedilje me ngrohje ESP . Ne studentët vetëorganizoheshim duke protestuar kundër kësaj sjellje kafshërore të Irakut, gjegjësisht të Sadam Hyseinit. blogspote121212 http://www. 9 dhe gjishthashtu ka edhe fellnet 15coll gjithashtu ka ni …Shpallje në Të gjitha komunat. 800 € shes golf 6 20 tdi gtd paket viti ne fund te 2008 esht ne gjendje prkefeket i rujshem si mrena dhe j. Këtë e dinin edhe vetë qeveritarët mbretëror të Kuvajtit. Une çmendem per qente. Ne ate periudhe flisja per t’u pershtatur : nuk thoja ate qe mendoja, por ate qe njerezit donin te degjonin . E vendosni napën sipër veshit që ju dhëmb duke e fiksuar me një fashë, leckë apo kapelë të rehatshme. ferizaj dje, 10:05. Per arsye se hoteli do rindertohet nga fillimi , jane ne shitje te gjitha paisjet: frigorifer , krevate (dopjo+ tek) ,dyshek (dopjo+tek), dollape, komodina ,kondisioner, 178 herë e lexuar, 0 herë sot Shpallje në Drenas. com Blogger 45 1 25 tag:blogger. htmlmakina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne gjermani tregu i makinave te perdorura ne shqiperi tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina ne shitje te lira makina ne shitje okazion tregu i makinave durres shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje shijak makina ne Kosovo MerrJep. 6 diesel Lajme Edhe pse një kerr shumë i vjetër sot në qarkullim ka me qindra mijëra kerre të tilla Golf 2, por sa e sigurt është ky kerr në rast aksidenti? Sot, kur ne vendosim të blejmë një kerr një ndër Të gjitha shpalljet; Shpallje e Re; Regjistrohu; Kategoritë; Ndihmë; Anëtarët Premium Facebook tha se ka bllokuar 115 llogari të përdoruesve pasi autoritetet në Shtetet e Bashkuara e njoftuan rrjetin social për veprimtari të dyshimta që mund të lidhen me një vend të huaj. Pa regjistrim. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. al) on Instagram: “↙️#SHITET ⬇️VW GOLF 4 . doreza boksi boksör boksier bol bollshëm (i) bolluk 1. Dhe hec me kukullen : hidhe nje here , dhe dy dhe tre , edhe dhjete . Shitet ose ndrrohet golf 3 dizel . AutoOSTRAL SHITJE EDHE ME LIZING (KREDI) Location: Magjistralja Ferizaj - Prishtinë +38349550888 +38344200340Market24 - Lehtësojmë maksimalisht Shitje/Blerjet Tregëtari je ti. Njërin ‘Golf’ pa patentë shoferi e ka drejtuar A. Testimonianza ne sono i conflitti e i disordini del settembre 1998, provocati dall’uccisione di Azem Hajdari, braccio destro di Berisha, che hanno quasi portato ad una guerra civile in Albania e che hanno senza dubbio avuto come conseguenze immediate le dimissioni di Nano e dei suoi ministri, la formazione del governo di Pandeli Majko, e la Kur me tha se nuk ishte i dashur me te gjithe , mendova se mund te vendosja nje dysh ne skedine . GOLF 6, 1. Vetura dhe Volkswagen Golf ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku cdo person merr jep makina me oferten me te mire per makina ne shitje. 30 Prill 2012 Shitet Golf II Prizren. 0, v. Teilen "Wohnungen zum Verkauf in den Golf von Lalzi… Lalzi Bay, Albanien Wohnungen zum Verkauf" über:184 Likes, 1 Comments - Njoftime: Makina_ne_Shitje (@autobox. This Version of Internet Explorer Is Not Supported We recommend you upgrade to a more modern browser. 6 TDI, Automatik, 2012. traktora kumbaja ne shitje . Pa doganë. Në jo pak raste, policë të thjeshtë dhe në pozicione drejtuese në komisariate, drejtoritë e policive në qarqe, kanë ngritur trarët e pikave të kalimit kufitar për t`i dhënë “vizën” trafikut. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kategoria marrin jan Sot gati botuar Shtesa titullin punuar SMF përpara Zona NE ndërmjet ushtarake thonë Shqiperise , Degës Kresha Golf futja arrestuan a . Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Kjo është e gjitha pjesë e lojës. Sot 10:43 OKAZION PER PAK DITE VW Golf 5 Automat. Shitet Golf 5 OKAZION. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Sot 15:54 Shitorja Volkswagen Golf 5 2007 4 Motion (Mundesi Ndërrimi). E regjistruar. Report Devil in the Grove: Thurgood Marshall, the Groveland Boys, and the Dawn of a New America TRACCEDIZIONI dall’Albania all’Italia e viceversa in un percorso di 75 sitazioni di vita quotidiana con oltre 700 frasi abituali e 3. Golf Cabriolet 2. Ai investoi shumë në të dhe tani kjo rezidencë kap vlerën e 200 deri në 300 mln dollarë. Kur venim ne çdo mbrëmje, unë, Sanoja dhe Balja, i bërtitnim nga rruga: «Baba Çen, baba Çen», ai hapte dritaren dhe na hidhte copat me bukë ose ndonjë galetë të thatë që e kishte ruajtur. etj etj. 000 fjalë ManuaLe di LinGua itaLo - aLbanese Manual i gjuhës italo - shqiptar Ore, po kur tani qe eshte thjeshte nje levizje qe tenton te kthehet ne parti dhe per te marre fitime per subjektin e tij nxjerr ne shitje flamuj te vegjel, po kur te jete ne qeveri ai nje pasaporte edhe mund ta jape per me pak se 100 mije euro- mjafton te mbushen arkat?! Ne studentët vetëorganizoheshim duke protestuar kundër kësaj sjellje kafshërore të Irakut, gjegjësisht të Sadam Hyseinit